Сайт м. Бердичева
 (голосів: 0)
Урочистості13-11-2019, 10:41
Талановита дітвора потребує підтримки, як і творчі задуми її та родин, в яких ця дітвора виховується і зростає. На особливу увагу заслуговують ті дівчатка й хлопчики, котрі позбавлені батьківської любові й турботи. Їхній дар повинен мати виплеск, про їхні золоті голоси, руки, серця мають знати люди – із цією метою у 2017-му році житомирським благодійним фондом «Надія Є!» спільно з обласною службою у справах дітей був започаткований мистецький родинний фестиваль-конкурс «Увага дитині – успіх країні». Цьогоріч він проводитиметься протягом усього листопаду в чотирьох містах області. Прийматимуть дійство Житомир, Коростень, Новоград-Волинський, ну а старт було вирішено взяти у Бердичеві.
Понад 20 юних учасників взяли участь у «бердичівському» етапі: до міського Палацу культури ім. Шабельника зійшлися й з’їхалися родини як із самого Бердичева, так і з Бердичівського та Ружинського районів, а, окрім того, з Семенівської, Червоненської та Любарської об’єднаних територіальних громад. Серед головних героїв свята – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, котрі знаходяться під опікою, під піклуванням, усиновлені, ті, хто зростає у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу.
Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!
Їх та усіх присутніх у залі привітали молоді мистецькі таланти Бердичева та заступниця міського голови Валентина Адаменко. Місто радо зустрічає гостей, зазначила, від їхніх талантів, здібностей та знань залежить, як житиме Україна завтра. Від імені міського голови Василя Мазура Валентина Адаменко побажала усім учасникам подальших перемог, а ще – надійних друзів та щасливої долі. Тішилася гостинному прийому у Бердичеві голова БФ «Надія Є!» Надія Юшкевич. Насамперед, організатори фесту прагнули принести радість та позитивні емоції дітворі, зазначила. На цьому дійстві не змагаються, підкреслила: тут діляться творчістю й усім тим хорошим, чим наділило життя.
Подяками за виховання і творчий розвиток Надія Юшкевич пообіцяла відзначити усіх без виключення учасників фестивалю-конкурсу, для переможців організатори підготували дипломи, медалі та подарунки. Крім того, передбачили окремі спеціальні призи, а також призи глядацьких симпатій.
Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!Надія Є!

Теги
admin0151
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.