Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інформація » Створюємо айдентику Бердичева
 (голосів: 1)
Інформація12-11-2019, 16:45
Старт на диджиталізацію у Бердичеві взято. Домальовуються останні штрихи у впровадженні оновленого міського сайту, триває перезавантаження у стосунках «місто-соціальні мережі». А нещодавно Роман Левицький та Юлія Лефтер - керівники робочої групи з впровадження диджиталізації, створеної розпорядженням міського голови Василя Мазура - зустрілися з молодими містянами. Мета: залучити останніх до створення «фірмового» образу Бердичева – айдентики, що, з-поміж іншого, передбачає розробку логотипа міста, його слогана, визначення підходящих шрифтів та кольорової гами, що використовуватимуться як у різного роду рекламній продукції, так, можливо, і в офіційних документах, спеціальної атрибутики тощо.
Створюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику Бердичева


Спікерами на обговоренні виступили керівник рекламної агенції Роман Тарасюк та краєзнавець Анатолій Горобчук: перший мав зорієнтувати присутніх у тому, що, власне, являє собою айдентика, які її складові, на що треба робити головні ставки в їхній розробці і без чого ніяк не обійтися, якщо прагнеш досягти справжнього ефекту. Пану Анатолію визначалася роль того, котрий наштовхне на все (події, традиції, постаті тощо), що може послугувати символами Бердичева, тими «фішками», без яких важко уявити собі це місто.
Що й казати: тим, хто візьметься за розробку айдентики, буде над чим подумати і що вмикати всередині. Насамперед, формулюватимуть головну ідею, яка має бути потужною та яскравою. Прагнеш добитися успіху? Визначись із цільовою аудиторією – на кого розрахований твій задум. Що ти хочеш донести, припустимо, молоді, туристам чи інвесторам (а може – всім одразу), що можеш запропонувати, яку реакцію отримати і, взагалі, який він – Бердичів… Вмісти усе це у максимально лаконічний слоган, вирази двома-трьома кольорами у простому для очей та розуміння (але такому, щоби зі смислом) логотипі. Непросто? Схоже, що так. Але хто сказав, що підкреслити «бердичівськість» Бердичева – справа з простих? І хто сказав, що вона – не під силу молодим бердичівлянам?..
Створюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику БердичеваСтворюємо айдентику Бердичева

Теги
admin0710
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.